Піклуємося про ваше здоров'я

Дитяча РЕАБІЛІТАЦІЯ
У Полтаві

Потрібна консультація?

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами

  Реабілітація – це процес відновлення фізичного, психічного та соціального функціонування людини, яка пережила травму, захворювання або проходить післяопераційний період. Мета реабілітації полягає в поверненні людини до максимально можливого рівня незалежності, самостійності та якості життя.

  Реабілітаційні програми можуть варіюватися в залежності від конкретних потреб пацієнта, типу травми або захворювання. Однак, деякі загальні принципи та методи реабілітації включають наступні аспекти:

  1. Оцінка і планування: Перед початком реабілітації проводиться оцінка функціонального стану пацієнта та встановлюється індивідуальний план реабілітації. Це включає визначення конкретних цілей та вибір методів, які допоможуть досягти цих цілей.
  2. Фізична реабілітація: Це включає фізичні вправи, терапевтичні маніпуляції та процедури, спрямовані на поліпшення м’язово-скелетної функції, відновлення рухомості, координації та сили. Фізіотерапевти та інші спеціалісти здійснюють індивідуальні тренування та реабілітаційні вправи для пацієнтів.

  Фізіотерапія

  Фізіотерапія – це спосіб лікування захворювань за допомогою різних фізичних факторів, таких як тепло, холод, електрострум, магнітне УФ- та ІЧ-випромінювання та інше.

  Ерготерапія

  Ерготерапія в дитячій реабілітаціі – це напрямок, який спрямований на навчання дитини. Наприклад, сидіння, навички ходьби та ін. Така терапія показана дітям, які мають хвороби вроджені або набуті, як нервової так і опорно-рухової системи.

  Шрот терапія

  Шрот терапія – гімнастика Шрот націлена на лікування сколіозу та сколіотичноі постави у дітей та підлітків. Унікальна система, яка має свою доказову медичну базу, та є золотим стандартом в європейській медицині.

  Запишіться на консультацію

  Прийом лікаря включає в себе:

   Наші контакти

   Телефон:
   Пошта:
   Адреса:
   вулиця Котляревського, 6, Полтава, Полтавська область, Україна, 36000
   © mironenko-clinic.com.ua 2022