Піклуємося про ваше здоров'я

Остеохондроз
хребта

Потрібна консультація?

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами

  Остеохондроз хребта – незворотний патологічний процес, який розвивається в хребті при дегенеративно-дистрофічних захворюваннях міжхребцевих дисків і хребців. Небезпека цього захворювання полягає в його підступності. Тому люди звертаються в клініку тільки тоді, коли починають турбувати скутість і біль.

  Про захворювання

  Остеохондроз – одне з найпоширеніших захворювань. Він викликає дегенеративно-дистрофічні зміни в тканині міжхребцевих дисків, що потім викликає дегенеративно-дистрофічні зміни в тканинах самих хребців. В результаті порушується функція міжхребцевих дисків і хребців. За різними даними, у 45-89% населення діагностується остеохондроз. Захворювання характерно для людей похилого віку, але останнім часом середній вік хворих змінився до 25-40 років.

  Шийний остеохондроз

  Викликає обмеження рухливості шийного відділу хребта з пекучим болем у шиї, сильним болем, що іррадіює в потилицю, лопатки та передпліччя, запамороченням, а також втратою слуху та зору. Це часто є причиною стрибків тиску, шуму у вухах і непритомності. При відсутності лікування це може призвести до ряду ускладнень.

  Грудний остеохондроз

  Зустрічається рідше і характеризується дискомфортом або різким колючим болем в області грудей. Може спостерігатися оніміння рук, утруднення дихання, відчуття тяжкості.

  Поперековий остеохондроз

  Найпоширеніший вид захворювання. Характеризується тупим болем у попереку, який іноді віддає в праву або ліву ногу і стріляє в поперек. При відсутності лікування призводить до розвитку радикуліту, люмбаго і люмбо-ішалгії, ішіасу, радикуліту та ішемії нервових корінців.

  ПРИЧИНИ

  За нормальних умов міжхребцевий хрящ отримує постійний потік крові та отримує з крові достатню кількість поживних речовин для відновлення клітин і підтримки власної структури. У міру старіння тканин можуть виникати дегенеративні зміни, що характеризуються недостатнім обміном клітин. Переривання кровотоку відбувається при здавленні артерій на тлі постійного викривлення хребта або травми. Крім того, остеохондроз може бути результатом надмірних фізичних навантажень.

  • Міжхребцевий хрящ поступово руйнується в результаті порушення постави, підйому тяжкості і специфічних видів спорту. Причиною руйнування структури міжхребцевого диска може бути тривале носіння взуття на плоскому ходу
  • Краніовертебральні аномалі – порушення взаємного положення шийного відділу хребта і структур черепа. При цьому часто здавлюються кровоносні судини і порушується кровопостачання тканин
  • Метаболічні порушення, пов’язані з недостатнім формуванням гідрофільного компонента хряща
  • Запалення або аутоімунне пошкодження хряща, при якому імунна система організму атакує здорову тканину
  • Грижа міжхребцевого диска – захворювання, що характеризується випинанням диску в спинномозковий канал

  СИМПТОМИ

  Прояв захворювання залежить від руйнування суглобових дисків. Основним симптомом є біль або сильний біль, який посилюється під час фізичних вправ. Через це пацієнти часто приймають нав’язливу позу. При шийному остеохондрозі пацієнти відчувають сильні головні болі, оніміння руки або рук. Симптоми рухових розладів і вісцеральної дисфункції виникають при одночасному здавленні периферичних нервів і спинного мозку.

  Супутні симптоми

  • Помірний тупий біль протягом дня, що посилюється при фізичному навантаженні;
  • Розповсюджуючий біль в голову, плечі, таз, нижні кінцівки;
  • Постійне напруження м’язів, пов’язаних з ураженим міжхребцевим суглобом;
  • Зниження працездатності;
  • Порушення сну;
  • Зміна пози і незграбна хода.

  Якщо у вас є подібні симптоми, рекомендуємо вам записатися на прийом до лікаря. Своєчасна консультація дозволить уникнути негативних наслідків для вашого здоров’я.

  Захворювання може розвиватися протягом декількох років. Ранні пошкодження хряща не проявляться жодними симптомами, але поступово з’являться стійкі больові відчуття.

  Лікування в клініка Мироненко

  Курс лікування наших пацієнтів буде залежати від багатьох факторів таких як: симптоматика, ступінь захворювання та індивідуальних факторів: вік, стать, супутні захворювання та і.н.

  Наші спеціалісти розробляють лише індивідуальні програми лікування, базуючись на методах та курсах медикаментозного лікування які пройшли випробування й довели свою ефективність.
  З кожним пацієнтом працює команда з профільних спеціалістів, які не тільки призначать лікування для зняття больового синдрому, а разом з тим розроблять план реабілітаційних заходів за для повернення паціента до повноцінного життя.

  Методи лікування

  Медикаменти

  Регуляція факторів, які впливають на відчуття болю

  Магнітотерапія

  Зменшення больового синдрому, зміцнення м’язів, покращення мобільності суглобів

  Лазеротерапія

  Зменшення больвого синдрому, запалення, набряку, прискорення процесів загоєння

  Фармакопунктура

  Стимуляція фізіологічного запалення, зміцнення зв’язок

  PPR

  Стимуляція фізіологічного запалення, знеболювання та відновлення

  Ударно - хвильова терапія

  Покращення кровообігу та зменшення запалення

  Масаж

  Розминання м’язів та тригерів

  Тейпування

  Зменшення болю, набряку та покращення функції м’язів

  Запишіться на консультацію

  Прийом лікаря включає в себе:

   ОСТЕОХОНДРОЗ ХРЕБТА В КЛІНІЦІ МИРОНЕНКО У МІСТІ ПОЛТАВА

   Остеохондроз хребта може стати справжньою проблемою, яка впливає на ваше здоров’я та життя. У Клініці Мироненко в місті Полтава ми спеціалізуємося на лікуванні остеохондрозу хребта, допомагаючи пацієнтам позбутися болю та дискомфорту.

   Ми використовуємо сучасні методи лікування остеохондрозу, розроблені на основі індивідуального підходу до кожного пацієнта. Наша команда фахівців має великий досвід у розумінні симптомів та лікуванні цього захворювання.

   Не терпіть болю та обмежень. Клініка Мироненко в Полтаві – це ваш надійний партнер у боротьбі з остеохондрозом хребта. Ваше здоров’я – наш пріоритет. Звертайтеся до нас, і ми готові допомогти вам повернути активний спосіб життя.

   Наші контакти

   Телефон:
   Пошта:
   Адреса:
   вулиця Котляревського, 6, Полтава, Полтавська область, Україна, 36000
   © mironenko-clinic.com.ua 2022