Піклуємося про ваше здоров'я

ГРИЖІ, ПРОТРУЗІЇ
МІЖХРЕБЦЕВОГО ДИСКУ

Потрібна консультація?

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами

  Грижа це -випинання або випадання фрагментів міжхребцевого диску у хребетний канал. Протрузія — це випинання стінки диска без розриву фіброзного кільця самого диска. Грижа є початковою стадією грижі міжхребцевого диска і може виникати безсимптомно до стиснення нервового корінця.

  ПРИЧИНИ

  Більшість досліджень вважають його дегенеративні зміни основною і найпоширенішою причиною грижі диска, а травми менш важливі. Дегенерація диска виникає як через остеохондроз, так і через старіння. Внаслідок дегенеративного процесу компоненти міжхребцевого диска, пульпозне ядро ​​та фіброзне кільце стають більш чутливими до змін навантаження. Зокрема, ядра стали фіброзними, затверділими, менш еластичними, менш здатними протистояти навантаженню і тепер більше переміщуються до фіброзного кільця. Це, у свою чергу, не витримує підвищеного тиску, що призводить до утворення тріщин. Якщо така тріщина поширюється зсередини на периферію, матеріал із ядра може витекти назовні та утворити грижу диска.

  Люди які мають гіподинамчний( малорухливий) спосіб життя або ж навпаки профессіональні спортсмени (особливо активних ігрових видів спорту) схильні до утворення кила диску

  СИМПТОМИ

  Симптоми міжхребцевої грижі можуть відрізнятися в залежності від локалізації грижі і типу м’яких тканин, залучених в патологічний процес. Вони можуть варіюватися від легкого болю або навіть відсутності болю, якщо диск є єдиною ураженою тканиною, до нестерпного болю в шиї чи нижній частині спини, який іррадіює (віддавати) в область, яку іннервує уражений нервовий корінець, і в даний час є опуклим і подразненим. У результаті грижі дисків часто не діагностуються відразу, оскільки пацієнти відчувають незрозумілий біль у стегнах, колінах або стопах.

  В гострій стадії міжхребевої грижі, пацієнти також можуть відчувати сенсорне порушення переферійних частин тіла (біль, оніміння, поколювання), мязову слабкість.

  Симптоми шийно-грудного відділу

  • біль та відчуття затиснення в області рук та задньої частини голови;
  • обмеженість руху шиї;
  • оніміння передпліч, кистей або пальців;
  • головні болі;
  • запаморочення;
  • відчуття нестачі кисню;
  • переднепритомні стани;
  • втрата свідомості;

  Симптоми попреково-крижових гриж

  • біль у попереку який посилюється при рухах;
  • обмеження рухів;
  • здавлення сідничного неруву з іррадіацією в сідницю та по всій нозі;
  • порушення чутливості, оніміння пальців ніг, повзання мурах;
  • слабкість м’язів на боці подразнення нервових корінців або на обох нога

  Лікування в клініка Мироненко

  Курс лікування наших пацієнтів буде залежати від багатьох факторів таких як: симптоматика, ступінь захворювання та індивідуальних факторів: вік, стать, супутні захворювання та і.н.

  Наші спеціалісти розробляють лише індивідуальні програми лікування, базуючись на методах та курсах медикаментозного лікування які пройшли випробування й довели свою ефективність.
  З кожним пацієнтом працює команда з профільних спеціалістів, які не тільки призначать лікування для зняття больового синдрому, а разом з тим розроблять план реабілітаційних заходів за для повернення паціента до повноцінного життя.

  Методи лікування

  Медикаменти

  Регуляція факторів, які впливають на відчуття болю

  Магнітотерапія

  Зменшення больового синдрому, зміцнення м’язів, покращення мобільності суглобів

  Лазеротерапія

  Зменшення больвого синдрому, запалення, набряку, прискорення процесів загоєння

  Фармакопунктура

  Стимуляція фізіологічного запалення, зміцнення зв’язок

  PPR

  Стимуляція фізіологічного запалення, знеболювання та відновлення

  Ударно - хвильова терапія

  Покращення кровообігу та зменшення запалення

  Масаж

  Розминання м’язів та тригерів

  Тейпування

  Зменшення болю, набряку та покращення функції м’язів

  Запишіться на консультацію

  Прийом лікаря включає в себе:

   Клініка Мироненко – це медичний центр, який спеціалізується на лікуванні гриж і протрузій міжхребцевих дисків. Ми розуміємо, наскільки ці стани можуть бути болісними і обмежувати вашу якість життя. Наша клініка готова надати вам кваліфіковану медичну допомогу для позбавлення від болю та відновлення вашого здоров’я.

   Грижі і протрузії міжхребцевих дисків можуть стати серйозними проблемами, які вимагають спеціалізованого лікування. У нашій клініці ви знайдете індивідуальний підхід до діагностики і лікування цих станів. Наша команда висококваліфікованих лікарів з медицини спини використовує сучасне обладнання та методи для точної діагностики.

   Наши послуги включають діагностику, індивідуальне лікування, фізіотерапію та, у разі потреби, хірургічні втручання. Ми розробимо для вас план лікування, який враховує ваші потреби та особливості. Наша мета – полегшити ваш біль і допомогти вам повернути радість активного життя.

   Лікуйте біль у спині разом із Клінікою Мироненко. Ми розуміємо, як біль у спині може впливати на вашу якість життя, і готові надати вам відмінну медичну допомогу та підтримку. Зверніться до нас сьогодні, і ми допоможемо вам позбавитися від болю та повернути радість життя без обмежень.

   Клініка Мироненко – ваш надійний партнер у боротьбі з гріжами, протрузіями та болем

    у спині. Ваше здоров’я – наш пріоритет!

   Наші контакти

   Телефон:
   Пошта:
   Адреса:
   вулиця Котляревського, 6, Полтава, Полтавська область, Україна, 36000
   © mironenko-clinic.com.ua 2022