Піклуємося про ваше здоров'я

РЕАБІЛІТАЦІЯ
У Полтаві

Потрібна консультація?

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами

  Реабілітація – це процес відновлення фізичного, психічного та соціального функціонування людини, яка пережила травму, захворювання або проходить післяопераційний період. Мета реабілітації полягає в поверненні людини до максимально можливого рівня незалежності, самостійності та якості життя.

  Реабілітаційні програми можуть варіюватися в залежності від конкретних потреб пацієнта, типу травми або захворювання. Однак, деякі загальні принципи та методи реабілітації включають наступні аспекти:

  1. Оцінка і планування: Перед початком реабілітації проводиться оцінка функціонального стану пацієнта та встановлюється індивідуальний план реабілітації. Це включає визначення конкретних цілей та вибір методів, які допоможуть досягти цих цілей.
  2. Фізична реабілітація: Це включає фізичні вправи, терапевтичні маніпуляції та процедури, спрямовані на поліпшення м’язово-скелетної функції, відновлення рухомості, координації та сили. Фізіотерапевти та інші спеціалісти здійснюють індивідуальні тренування та реабілітаційні вправи для пацієнтів.

  Реабілітація для дорослих

  Кінезіотерапія

  Кінезіотерапія – лікування правильними рухами передбачає адаптовані, поступово зростаючі силові дії, визначені строго індивідуально для кожного пацієнта, з урахуванням його анамнезу, вікових, фізіологічних та інших особливостей чи захворювань, супутніх основному.

  Механотерапія

  Механотерапія – комплекс лікувальних, профілактичних та відновлювальних вправ за допомогою спеціальних засобів (апарати, тренажери) на покращення рухливості суглобів, окремих м’язів та їхніх груп задля збільшення функціональної адаптації хворого.

  Лікувальний масаж

  Лікувальний масаж – це немедикаментозний лікувальний вплив на тіло. Лікувальний масаж може бути загальним або сегментарним – масаж шийно-комірцевої зони, спини, рук чи ніг, живота, голови. Завдяки механічному впливу на різні зони тіла, активуються рецептори в шкірі та тканинах, що знаходяться в цій зоні, знеболюється, знімається напруження і покращується кровопостачання.

  Голкорефлексотерапія

  Голкорефлексотерапія – це немедикаментозне лікування. Цей метод передбачає введення дуже тонких голок під шкіру у певні місця на тілі. Введення голок у ці точки призводить до викиду природних хімічних речовин в організм. Вони допомагають впоратися з болем та іншими симптомами.

  Фізіотерапія

  Фізіотерапія – це спосіб лікування захворювань за допомогою різних фізичних факторів, таких як тепло, холод, електрострум, магнітне УФ- та ІЧ-випромінювання та інше.

  Оздоровчий фітнес

  Медичний фітнес – спеціалізована система, що поєднує в собі профілактику, відновлення хребта і суглобів, та досягнення особистих цілей (зміцнення м’язового корсету, гарна фізична форма та і.н)
  Програми занять складаються індивідуально фахівцями, які мають медичну та спортивну освіту, та які пройшли спеціальну підготовку.

  Дитяча реабілітація

  Фізична терапія

  Фізична терапія – в дитячій реабілітаціі, це комплекс заходів який спрямований на нормалізацію фізичного розвитку дитини.

  Ерготерапія

  Ерготерапія в дитячій реабілітаціі – це напрямок, який спрямований на навчання дитини. Наприклад, сидіння, навички ходьби та ін. Така терапія показана дітям, які мають хвороби вроджені або набуті, як нервової так і опорно-рухової системи.

  Шрот терапія

  Шрот терапія – гімнастика Шрот націлена на лікування сколіозу та сколіотичноі постави у дітей та підлітків. Унікальна система, яка має свою доказову медичну базу, та є золотим стандартом в європейській медицині.

  Запишіться на консультацію

  Прийом лікаря включає в себе:

   Наші контакти

   Телефон:
   Пошта:
   Адреса:
   вулиця Котляревського, 6, Полтава, Полтавська область, Україна, 36000
   © mironenko-clinic.com.ua 2022