Піклуємося про ваше здоров'я

Лікування
Захворювання хребта
У Полтаві

Потрібна консультація?

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами

  Захворювання хребта мають найвищий рівень поширеності серед населення Землі. Гострий біль у спині різної інтенсивності спостерігається у 75-95% населення. Остеохондроз хребта вражає 70-90% населення України. Згідно зі статистичними даними, найпоширенішим є біль у поперековому відділі, на який припадає 55-90% усіх випадків захворювань хребта, щорічно від цього захворювання страждає 5% людей. Розлади хребта зустрічаються приблизно однаково у жінок і чоловіків, з піком частоти больових відчуттів приблизно у віці 40 років.

  Види захворювання хребта

  Найпоширенішим захворюванням є дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта. Характеризуються прогресуючими дегенеративно-дистрофічними змінами тканини хребцевих сегментів, дегенерацією тканини міжхребцевих дисків, суглобів, зв’язок, кісткової тканини хребта.

  Крім того, при захворюваннях хребта часто спостерігається порушення постави, викривлення хребта (сколіоз, кіфоз, лордоз). В 90% випадках ці порушення мають вроджену етіологію або виникають через ряд зовнішніх факторів.

  Також ураження хребта можуть бути інфекційними, травматичними, запальними, аутоімунними, пухлинними, токсичними.

  Запишіться на консультацію

  Прийом лікаря включає в себе:

   ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАННЯ ХРЕБТА У ПОЛТАВІ

   Захворювання хребта може стати серйозною проблемою, яка впливає на ваше здоров’я і життя. У нашій клініці в Полтаві ми спеціалізуємося на лікуванні захворювання хребта, допомагаючи пацієнтам позбутися болю та дискомфорту.

   Ми використовуємо передові методи лікування захворювання хребта, розроблені на основі індивідуального підходу до кожного пацієнта. Наша команда фахівців має великий досвід у розумінні симптомів та лікуванні цих захворювань.

   Не терпіть болю та обмежень. Ваше здоров’я – наш пріоритет. Звертайтеся до нас для медичного лікування хребта в Полтаві, і ми готові допомогти вам повернути активний спосіб життя.

   Наші контакти

   Телефон:
   Пошта:
   Адреса:
   вулиця Котляревського, 6, Полтава, Полтавська область, Україна, 36000
   © mironenko-clinic.com.ua 2022