Піклуємося про ваше здоров'я

Лікування
Деформації хребта
У Полтаві

Потрібна консультація?

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами

  Деформації хребта: кіфоз, лордоз, сколіотична постава (зміни в одній площині) і сколіоз (зміна як в сагітальній, так і во фронтальних площинах, дана патологія під час прогресу впливає ще на горизонтальну площину хребта «ротаційно- торсійна зміна хребта») — це викривлення хребта, які характеризуються стійкими анатомічними змінами хребта та грудної клітки. Найбільш поширеним і серйозним вважається сколіоз. Ініціація і прогресування захворювання відбувається при комплексній дії чотирьох компонентів: первинних патологічних факторів, метаболічних і гормональних порушень, статико-динамічних порушень, генетична схильність.

  ПРО ЗАХВОРЮВАННЯ

  Сколіоз— захворювання опорно-рухового апарата, що характеризується викривленням хребта у фронтальній (боковій) площині з розворотом хребців (торсія) навколо своєї вертикальної осі.

  Лордоз(патологічний лордоз)

  Викривлення хребта в шийному і поперековому відділах з випинанням вперед називається лордоз. На початку життя у дитини може сформуватися фізіологічний лордоз – в поперековому, а також шийному відділах хребта, компенсуючи вигин хребта з опуклістю ззаду в грудному відділі. Патологічний лордоз виникає пізніше. Лордоз буває різних типів – патологічний і фізіологічний, також діагностують лордоз у вагітних.

  Кіфоз (патологічний кіфоз)

  Кіфоз (патологічний кіфоз) являє собою порушення постави і проявляється сагітальним кіфотичним згином хребта, що є більшим за норму, вершина якого локалізується при грудному типі у ділянці сьомого-дев’ятого грудних хребців, а при попереково-грудному типі – у ділянці десятого грудного і першого поперекового хребців.

  Причини виникнення патології

  Основні причини цих патологій:

  • Генетична схильність;
  • Травми хребта, суглобів;
  • Адаптивна зміна стовпа, по патологічної єкспозиції;
  • захворювання внутрішніх органів і опорно-рухового апарату;
  • неправильний спосіб життя;
  • надлишкова маса тіла, гіподинамія (недолік фізичної активності), нерівна навантаження на кожну сторону (носіння тягарів тільки на одній з них), тривале перебування в одному викривленому положенні (неприродній позі);
  • грижі, пухлини хребетного стовпа, плоскостопість, травмування таза і нижніх кінцівок, ампутація кінцівок, слабкий м’язовий корсет.

  Симптоми

  Симптоматика відрізняється від локалізації патології, та від стадії і супутніх захворювань.

  Загальна симптоматика:

  • Різний тонус м’язів спини;
  • Відчуття печіння в м’язах;
  • Постійне бажання «розмасажувати» або «хрустнути», локальну зону хребта;
  • Неможливість утримувати довготривалу фізіологічну (рівну) позу;
  • Швидка втомленість м’язів спини;
  • Больові відчуття в зоні локалізації патології;
  • Виникнення сукупних захворювань (остеохондрозу, міжхребцевих гриж, спондільозу, спонділолістезу та і.н)

  Запишіться на консультацію

  Прийом лікаря включає в себе:

   ЛІКУВАННЯ ДЕФОРМАЦІЇ ХРЕБТА У ПОЛТАВІ

   Деформація хребта може стати суттєвою проблемою, яка впливає на якість життя та фізичний комфорт. У нашій клініці в Полтаві ми спеціалізуємося на лікуванні деформації хребта, допомагаючи пацієнтам повернути здоров’я і активність.

   Ми пропонуємо сучасні методи лікування деформації хребта, які базуються на індивідуальному підході до кожного пацієнта. Наша команда висококваліфікованих фахівців використовує передові технології та обладнання для точної діагностики та лікування.

   Ваше здоров’я – наш пріоритет. Звертайтеся до нас для медичного лікування хребта у Полтаві, і ми допоможемо вам відновити здоровий стан та життєву якість. Не терпіть болю та дискомфорту – ми тут, щоб вам допомогти.

   Наші контакти

   Телефон:
   Пошта:
   Адреса:
   вулиця Котляревського, 6, Полтава, Полтавська область, Україна, 36000
   © mironenko-clinic.com.ua 2022