Потрібна консультація?

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами

  Про клініку

  Наша мета - допомога людям, з якісним лікуванням та рекомендаціями

  Клініка Мироненко

  Клініка Мироненко – це сучасна клініка лікування захворювань опорно-рухового апарату, нервової системи та комплексної реабілітації.

  Комплексна реабілітація проходить за допомогою провідних методів фізичної терапіі та фізіотерапії.

  Ми поєднуємо лише доказові методи медикаментозного та малоінвазивного лікування больових синдромів

  Наша мета – це допомога людям, з якісним лікуванням та рекомендаціями. Багато проблем можна вирішити із мінімальною кількістю медикаментів та без операцій.

  Реабілітація

  Ми досягаємо максимального результату завдяки роботі в мультидисциплінарній командні. Ми не лише відновимо функцію організму, а також підготуємо ваш організм до повноцінного життя, використовуючи лише провідні методи реабілітації.

  Медичний фітнес

  Спеціалізований комплекс для профілактики та лікування захворювань хребта та суглобів за індивідуальним планом, розробленим лікарем. Програма включає точні навантажувальні дози та передові методи реабілітації.

  Дитяча реабілітація

  Поєднання фізіотерапії, розвиваючої терапії та механотерапії для дітей з неврологічними захворюваннями та розладами опорно-рухового апарату. Програма реабілітації складається командою профільних спеціалістів

  Стимуляція зменшення гриж без операції

  Використовуючи передові методики фізіотерапевтичних апаратів, ми не тільки стимулюємо зменшення гриж, також займаємося і профілактикою захворювання хребта

  Лікування больвого синдрому

  Після встановлення точного діазгону наші спеціалісти розроблять комплексний курс лікування базуючись лише на доказовості дії медикаментів. За для максимального результата в лікуванні наші спеціалісти надають рекомендації що до активності на час госторого періода болю, та надальшої активності для профілактики захворювань .

  Запишіться на консультацію

  Прийом лікаря включає в себе:

   Наші контакти

   Телефон:
   Пошта:
   Адреса:
   вулиця Котляревського, 6, Полтава, Полтавська область, Україна, 36000
   © mironenko-clinic.com.ua 2022