Піклуємося про ваше здоров'я

Методи
лікування

Потрібна консультація?

Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами

  Методи лікування:

  • Медикаменти: Використання лікарських засобів для лікування та контролю за різними захворюваннями та станами організму.
  • Фізіотерапія: Застосування фізичних чинників, таких як тепло, холод, масаж, для поліпшення здоров’я та лікування захворювань.
  • Фізична реабілітація: Використання спеціальних вправ та процедур з метою відновлення функцій організму після травм, операцій чи захворювань.
  • Лікувальний масаж: Спеціальні техніки масажу, які застосовуються для поліпшення кровообігу, розслаблення м’язів та зменшення болю.

  Прийом лікарів:

  • Лікар невролог: Фахівець, який діагностує та лікує захворювання та ураження нервової системи, такі як неврити, невралгії, невропатії та інші.
  • Лікар фізичної та реабілітаційної медицини: Спеціаліст, який здійснює діагностику та реабілітацію пацієнтів після травм, операцій, а також при захворюваннях опорно-рухового апарату.
  • Лікар реабілітолог: Медичний фахівець, який визначає програми реабілітації для пацієнтів з різними захворюваннями та травмами з метою повернення до нормального фізичного функціонування.
  • Лікар фізичний терапевт: Спеціаліст, який розробляє та керує програмами фізичної терапії для пацієнтів з різними медичними станами, травмами та захворюваннями для поліпшення їхнього фізичного стану та функціонування.

  Медикаменти

  Біль – сигнал нашого тіла про те, що сталося ушкодження, і потрібно дати організму час на відновлення. Іноді сигнал працює без перерв і вихідних, завдаючи нестерпних страждань. Ми застосовуємо сучасні фармакологічні засоби з доведеною ефективністю, щоб зробити процес відновлення менш болючим. Препарати підбираються індивідуально, залежно від типу болю. Ці препарати не пригнічують фізіологічне запалення та дозволяють організму комфортно відновитися. Існують протипоказання, проконсультуйтеся зі спеціалістом.

  Магнітотерапія

  Магнітотерапія – це сучасна новітня технологія, що використовує лікувальний ефект високоінтенсивного електромагнітного поля. У 62% випадків здатна дати швидке полегшення болю. Досягнення ефекту полягає в застосуванні трьох нейрофізіологічних механізмів контролю болю. Вплив у різних частотних діапазонах здатний запустити кожен. Саме тому високоінтенсивна магнітотерапія може швидко усунути больові відчуття на будь-яких стадіях розладів – хронічних або гострих. Процедура лікування безболісна. Залежно від сфери впливу та терапевтичних завдань під час процедури можна відчути скорочення м’язів або легке поколювання. Процедуру можна проводити без прямого контакту зі шкірою – через одяг. Головне, щоб поряд не було жодних металевих деталей (застібок, гудзиків, ключів тощо). Існують протипоказання, проконсультуйтеся зі спеціалістом.

  Лазеротерапія

  Комбінація двох різних довжин хвиль та двох різних типів випромінювання дозволяє поєднувати та посилювати бажані лікувальні ефекти під час одного сеансу лікування. Лікар чітко регулює параметри дії. Створюються індивідуальні програми лікування, у яких переважатиме знеболюючий, протизапальний чи протинабряковий ефект, залежно від патології та її стадії. Роботизація лазера дозволяє зробити процедуру точною, відтворюваною, безпечною. Існують протипоказання, проконсультуйтеся зі спеціалістом

  Фармакопунктура

  Фармакопунктура або пролотерапія – це метод, що ґрунтується на повторних ін’єкціях подразника (безпечного фармакологічного препарату), з метою стимуляції місцевого процесу фізіологічного запалення. Запалення – це захисна реакція організму та його тканин у відповідь на будь-яке подразнення. Мета цієї реакції полягає у відновленні ушкодження. Як правило, побічних ефектів від пролотерапії немає. Ін’єкції виконуються за анатомічними орієнтирами, або в активні або тригерні точки підшкірно маленькою тонкою голкою невеликими дозами препарату. Існують протипоказання, проконсультуйтеся зі спеціалістом.

  PPR

  PRP – плазма, збагачена тромбоцитами. Це біологічна терапія, за якої використовується власна кров людини для отримання препарату з більш високою концентрацією тромбоцитів, ніж у крові. Тромбоцити не тільки відповідають за згортання крові, але й виділяють особливі білки, що стимулюють клітинний ріст та обмінні процеси. При ушкодженнях тромбоцити прямують до місця травми, щоб прискорити загоєння рани. Ін’єкція тромбоцитарної плазми обманює організм і запускає процес відновлення. Існують протипоказання, проконсультуйтеся зі спеціалістом.

  Ударно – хвильова терапія

  Це фізіотерапевтична процедура, що ґрунтується на впливі низькочастотних акустичних хвиль на тканини людського організму. У зоні впливу покращується кровообіг та обмін речовин, відбувається руйнування мінеральних відкладень, синтезуються природні хімічні сполуки, спрямовані на зменшення запалення. Залежно від виду захворювання та вашої індивідуальної чутливості, ви можете відчути легкий дискомфорт або навіть болючі імпульси. Проте з кожним наступним сеансом інтенсивність неприємних відчуттів зменшується, тоді як ефект лікування, навпаки, зростає. Існують протипоказання, проконсультуйтеся зі спеціалістом.

  Масаж

  З позиції сучасної науки масаж впливає рефлекторно на рецептори шкіри, м’язів та фасцій.

  Ви можете пройти процедуру медичного масажу як окремої процедури, так і в комплексі з іншими методами лікування. Масаж проводиться спеціалістом із медичною освітою. Існують протипоказання, проконсультуйтеся зі спеціалістом.

  Тейпування

  Кінезіотейп – це еластична стрічка, яка клеїться за спеціальною методикою на хвору ділянку тіла або біля нього, наприклад, плечовий суглоб або поперекову ділянку. Стрічку можна мочити і потрібно носити протягом 3-5 днів для пролонгації ефекту. Кінезіотейп діє в межах шкіри та підшкірножирової клітковини на пропріорецептори – це сприяє зниженню болю.

  Запишіться на консультацію

  Прийом лікаря включає в себе:

   Наші контакти

   Телефон:
   Пошта:
   Адреса:
   вулиця Котляревського, 6, Полтава, Полтавська область, Україна, 36000
   © mironenko-clinic.com.ua 2022